Çocuk Hobi Resim Kursu

Çocuk Hobi Resim Kursu

Kategori
Çocuk Grubu
(1 yorum)

  • Bu kursun amacı 6 – 12 yaş arası çocukların, temel sanat eğitimi ve renklendirme tekniklerini öğrenmelerinin akabinde yaratıcı düşünme yetilerini güçlendirip tasarımla beraber teknik bilgiler vererek resim sanatıyla  kaynaşmalarına yöneliktir.
  • Çocukların yaratıcılıklarını arttırmak, öz güven duygularının gelişimine katkıda bulunmak, üç boyutlu düşünme becerisi kazanmak, ince motor becerisi kazanmak gibi bir çok katkı sağlayan resim eğitimimizde tüm yöntemleri ve teknikleri ( karakalem desen, suluboya, guaj, akrilik tuvaller) vb öğrenerek yaratıcı çalışmalar yapabilecek yeterliliği kazanırlar.
  • Temel sanat eğitimi içerisinde, temel form özellikleri ,oran -orantı ışık, gölge, perspektif, doku gibi resmin temeli olan konular, farklı tekniklerle öğretilmektedir. Ayrıca, dünyaca ünlü bir çok ressamın eserlerinden faydalanılarak, öğrencilerin resim sanatındaki bilgi düzeyleri de artırılmakta ve derslerin daha keyifli bir ortamda sürdürülmesi sağlanmaktadır. Son aşamada ise önce yarı imgesel sonra tam imgesel çizimlere geçilmektedir.
  • Her ders haftada 1 gün tercihe göre  1 saat veya 1.5 saat sürmektedir.
  • Fiyat ve bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ders Günleri – Saatleri

Salı                15:00-16:00  –  17:00 -18:00

Cuma            17:30-19:00

Cumartesi    16:00-17:00

Pazar            15:00-16:00

 

 

 

 

Eğitmen Hakkında

Sohbet Başlat
Sanat Atölyesi
Merhabalar,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button